Privaatsusteave

Kasutades teesalu.com veebilehte kinnitate, et olete siin kirjeldatud tingimustest aru saanud ja aktsepteerite neid täielikult. Jätame endale õiguse vajadusel tingimusi muuta.

Veebilehe omanik on Ilu käest OÜ.

Kontaktandmed
e-posti aadress: teesalu@teesalu.com
postiaadress: Pärdi, Kopli küla, Leisi vald, Saare maakond 94249
telefon: 53338845

Autoriõigus

Kui pole märgitud teisiti, on kogu veebilehe sisu autoriõiguste valdaja Ilu käest OÜ. See tähendab, et sisu kasutamine mis tahes kujul (ka osaliselt) on lubatud ainult Ilu käest OÜ loal. Kui luba on antud, siis igale sisukoopiale peab olema lisatud siinsele veebilehele viitav link.

Kui külastate meie veebilehte

Sellisel juhul kogume vaid anonüümset informatsiooni, mis aitab meil paremini sulle teenust pakkuda. See sisaldab näiteks analüütikat, kust näeme, millised teemad ja teenused inimestele rohkem huvi pakuvad ja millised mitte. Üldisel kujul aitab see meil ka mõista, milliste huvidega meie kodulehe külastajad on, et saaksime oma teenuseid ja tegemisi tutvustada just neile, kes sellest ka reaalselt huvitatud võiksid olla.

Samuti kasutame küpsiseid (väike tekstifail, mis salvestatakse kasutaja arvutisse), mis võimaldavad erinevat funktsionaalsust meie veebilehel ja parandavad kasutajakogemust. Soovi korral on võimalik veebilehitseja seadistustes küpsiste kasutamine ära keelata ja vastavate brauserilaiendustega ka analüütika jälgimise blokeerida. Sellisel juhul tasub aga arvestada, et see võib kaasa tuua probleeme veebilehe korrektses toimimises.

Kui kirjutad e-kirja või edastad meile muul moel infot

Kui soovid meiega kontakteeruda, siis palun eelista võimalusel e-kirja teel kirjutamist (teesalu@teesalu.com).